O naszej kampanii mówi cały Śląsk!

O projekcie skierowanym do wszystkich seniorów z województwa śląskiego oraz do młodszych pokoleń, można przeczytać w lokalnej prasie a także usłyszeć w rozgłośniach radiowych.

zdjęcie profilowe seniorki

Organizatorzy kampanii „Zdrowy Senior” zachęcają do poukładania zdrowej przyszłości. O projekcie skierowanym do wszystkich seniorów z województwa śląskiego oraz do młodszych pokoleń, można przeczytać w lokalnej prasie oraz usłyszeć w rozgłośniach radiowych z terenu województwa śląskiego.

W Polskim Radiu Katowice, w Radiu Piekary oraz w Radiu 90 można posłuchać wywiadów z ekspertami kampanii. Ponadto, informacje o kampanii publikowane są na portalu Facebook, a w serwisie YouTube można obejrzeć spoty promujące pozytywne nawyki wśród seniorów. Z kolei plakaty i ulotki z puzzlami zdrowej przyszłości dostępne są w ponad 300 szpitalach, instytucjach i różnego rodzaju organizacjach na terenie Śląska.

Nie zapominajcie również o tym, aby odwiedzać naszą stronę internetową, z której dowiecie się wielu cennych informacji i zapoznacie się z zaleceniami lekarzy i ekspertów. Na stronie możecie przeczytać także wywiad z ambasadorką zdrowego podejścia do życia w kampanii „Zdrowy Senior” – Joanną Bartel i poznać jej sposób na aktywność.

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego

Departament Nadzoru Podmiotów Leczniczych
i Ochrony Zdrowia

ul. Ligonia 46, 40-037 Katowice

siedziba: ul. Reymonta 24

tel. +48 (32) 77 40 953, 954
fax +48 (32) 77 40 906
e-mail: zdrowie@slaskie.pl

godziny pracy: 7:30 - 15:30

Powrót na początek strony