Fizjoterapeuci dla Śląska

#ZOSTAŃWDOMU. Skorzystaj z bezpłatnej usługi zdalnej fizjoterapii

Obraz składa się z wielu elementów. W jego górnej części znajduje się ciało kobiety, jakie jest masowane dłońmi fizjoterapeuty. Na zdjęcie nałożony jest napis Fizjoterapeuci dla Śląska. Bezpłatna usługa zdalnej fizjoterapii. Konsultacje pod numerem telefonu 48 666 342 001 od 15 do 30 kwietnia 2020 r. od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 14.00. W dolnej części obrazu umieszczony cztery znaki graficzne. Pierwszy znak to niebieska tarcza herbowa z żółtym piastowskim orłem z napisem Województwo Śląskie. Drugi znak przedstawia niebieską pochodnie, na jakiej jest umieszczony żółty napis Katowice oraz żółty piastowski orzeł, a na nad nim znajdują się czerwone litery AWF w żółtej otoczce, symblizujące płomień. Kolejny znak przedstawia znak telefonu połączonego ze stetoskopem lekarski przy jakim jest napis eterapia24. Czwarty znak przedstawia biegnącą postać, za jaką umieszczona jest nazwa AsPhys assistant system for physiotherapy

Fizjoterapia jest integralną częścią leczenia podstawowego, to dzięki niej możemy likwidować skutki lub łagodzić procesy chorobowe i ich następstwa oraz przywracać maksymalną sprawność fizyczną.

Wychodząc naprzeciw obecnym, licznym ograniczeniom do stacjonarnych usług zdrowotnych spowodowanych przedłużającym się stanem pandemii, rekomendujemy pozostanie w domach i korzystania z porad online.

Już dziś, w trosce o Wasze zdrowie, zachęcamy do bezpłatnego skorzystania ze zdalnej fizjoterapii poprzez system eTerapia24.pl.

Z bezpłatnych konsultacji fizjoterapeutycznych można skorzystać od 15 do 30 kwietnia 2020 r.

Więcej informacji pod adresem:
invest-in-silesia.pl/content/fizjoterapeuci-dla-slaska

Program pilotażowy skierowany do mieszkańców województwa śląskiego powstał dzięki wspólnemu wysiłkowi Instytutu Badawczo Rozwojowego Fizjoterapii i Nauk o Zdrowiu AWF Katowice, Specjalistycznego Centrum Fizjoterapii z Rybnika oraz wielu fizjoterapeutów z całego śląska, a także firm Comfortel Sp. z o. o. i AsPhys  S. A.

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego

Departament Nadzoru Podmiotów Leczniczych
i Ochrony Zdrowia

ul. Ligonia 46, 40-037 Katowice

siedziba: ul. Reymonta 24

tel. +48 (32) 77 40 953, 954
fax +48 (32) 77 40 906
e-mail: zdrowie@slaskie.pl

godziny pracy: 7:30 - 15:30

Powrót na początek strony